O nás

Dodáváme komponenty pro průmysl i energetiku.

Pro naše zákazníky zajišťujeme poradenství, instalace, servis a dodávky v oblasti průmyslové ovládací techniky. A to především v oblasti průmyslových pákových ovladačů, vřetenových a vačkových spínačů. Dále pak v oblasti návrhu a výroby kompletních ovládacích a jeřábových křesel a ovládacích pultů a to zejména pro aplikace jeřábové a zdvihací techniky, manipulační techniky, elektro-hydraulických zařízení, trakčních vozidel a ovladačů pro lodní dopravu.

Další oblastí našeho působení jsou dodávky výkonových rezistorů pro mnoho nejrůznějších aplikací. Od brzdných rezistorů pro frekvenční měniče přes rozběhové rezistory pro kroužkové motory, zatěžovací a laboratorní rezistory až po aplikace pro vysoké napětí jako jsou zemní nebo tlumící rezistory.

Naší specialitou jsou návrhy a dodávky nestandardních VN i NN transformátorů na míru dle požadavků. Pro naše zákazníky realizujeme např. zemní transformátory, budící transformátory pro generátory nebo speciální převodní transformátory.

Můžete se však na nás obrátit také s poptávkou standardních suchých distribučních transformátorů do výkonu 3150kVA izol. hladiny max 36kV a nebo nízkonapěťových transformátorů do 1kV.

Spolupracujeme s těmito dodavateli