O nás

Dodáváme komponenty pro průmysl i energetiku.

Průmyslové pákové ovladače výrobce W.Gessmann GmbH pro veškerá odvětví průmyslu, od pákových ovladačů pro jeřáby, výtahy a ovládací stanoviště velínů, přes ovladače pro elektro-hydrauliku, pracovní stroje a speciální zařízení až po trakční kontroléry pro řízení kolejových vozidel. Návrhy, dodávky, realizace, záruční i pozáruční servis.

Návrh, projekce, výroba, a montáž jeřábových křesel a ovládacích stanovišť.

Panelové zobrazovače, programovatelná relé včetně rozšiřujících modulů, univerzální regulátory, snímače a převodníky veličin, záznamníky dat výrobce akYtec GmbH. Dodávka, oživení a servis.

Výkonové rezistory všech výkonů do napětí 36kV výrobce FRIZLEN GmbH. Brzdné rezistory, spouštění rezistory pro kroužkové motory, zatěžovací rezistory, zemní „uzlové“ VN rezistoru, tlumící rezistory a omezovací rezistory. Kalkulace, návrh, dodávka.

Nestandardní VN i NN transformátory na míru dle požadavků. Realizujeme např. zemní transformátory, budící transformátory pro generátory nebo speciální převodní transformátory. Můžete se však na nás obrátit také s poptávkou standardních suchých distribučních transformátorů do výkonu 3150kVA izol. hladiny max 36kV a nebo nízkonapěťových transformátorů do 1kV. Kalkulace, návrh, dodávka.

Spolupracujeme s těmito dodavateli